ورق سیاه یا ورق گرم چیست

ورق سیاه یا ورق گرم

به طور کلی ورق استیل به دو روش نورد گرم و نورد سرد تولید می شود. تفاوت بین ورق فولاد نورد گرم و ورق فولاد نورد سرد بسیار مهم است که به نوع محصول توجه شود ، زیرا بسته به نوع عملیات نورد تفاوت در خصوصیات فیزیکی و خصوصیات رفتاری محصول وجود دارد. انتخاب براساس روش تولید محصول و نوع کاربرد. مقاله زیر که فقط 4 دقیقه به طول می انجامد ، بررسی کاملی از مشخصات و استانداردهای ورق فلز را ارائه می دهد. در رده عمومی 7 نوع رنده از جهان های مختلف صفحه وجود دارد. شناخت آهن قیمت انواع آن

ورق CK45 اکسین ۲۵ میل

فروشگاه های سخت افزار به دو دسته صنعتی و ساختمانی تقسیم می شوند و همانطور که در ابتدای متن ذکر شد ، آنها به دو روش سرد نورد و گرم گرم تهیه می شوند. عملکرد نورد گرم “ورق سیاه” است و این نام از ظاهر آن ناشی می شود. دلیل این امر این است که فولاد در دمای بسیار بالا در کوره ذوب می شود و ظاهر آن را تیره و مات می کند و این رنگ تمایل دارد. سیاه است .

دال را در کوره تا دمای 1280 درجه سانتیگراد گرم می کنند ، به ضخامت 1.2 تا 16 میلی متر برش می دهند و زخمی می کنند. طول این محصول از 1 متر تا 12 متر است. این محصول در چهار اندازه عرض 100 ، 125 ، 150 ، 200 سانتی متر عرض ، ضخامت 1.5-100 میلی متر تولید می شود و استاندارد ورق سیاه با نام ST37 شناخته می شود. ابعاد این محصول متنوع تر است و از 2000 * 1000 میلی متر تا 12000 * 2000 میلی متر متغیر است.ورق سیاه یا ورق گرم چیست؟

ورق ST52

نوع دیگر این نوع محصولات ورق استیل است که توسط نورد گرم تولید می شود. ورق های تولید شده با روش نورد گرم به عنوان ورق سیاه شناخته می شوند و دو نوع وجود دارد: ورق سیاه معمولی (با استاندارد st37) و ورق سیاه صنعتی (با استاندارد st52). همانطور که از نام این محصول پیداست ، فویل سیاه معمولی بیشترین کاربرد را در صنعت ساخت و ساز دارد و کاربرد فویل صنعتی اغلب در صنایع پتروشیمی ، صنعت مخازن ، صنعت مخازن ، سد و … استفاده می شود ، عرض در نظر گرفته شده در این محصول ضخامت محصول است. به طور متناسب در نظر گرفته می شود و به طور کلی 100-125-150 و 200 سانتی متر برای چنین محصولاتی در نظر گرفته می شود. محاسبه قیمت ورق st52

از ورق استیل به دو شکل رول و ورق تولید و فروخته می شود. بیشتر ورق های رول را می توان به طول مورد نیاز مشتری سفارش داد. ضخامت استاندارد صفحه فولادی از 1.5 میلی متر تا 100 میلی متر در نظر گرفته می شود.ورق سیاه یا ورق گرم چیست؟

از ورق ST37 در کجا استفاده می شود ؟

فرمول محاسبه وزن صفحه آهن:

طول * عرض * ضخامت * چگالی آهن = وزن

بنابراین ، می توانید وزن صفحه آهنی را با گرفتن یک ورق از طول ، عرض و ضخامت مورد نظر و ضرب آن در تراکم آهن برابر با 85/7 محاسبه کنید.

مثال: وزن یک صفحه فولادی 1 مایل طول و 1 متر عرض * 2 متر = 15.7 کیلوگرم است.

با دانستن نحوه محاسبه وزن صفحه آهنی ، به راحتی می توانید قیمت صفحه آهنی را از 1 میلی متر تا 1000 میلی متر بسته به وزن آن دریافت کنید. مانند سایر محصولات فولادی ، قیمت ورق st37 وابستگی زیادی به نوسانات ارز دارد. متأسفانه ، در زمینه نوسانات ارزی ، شاهد چنین تغییرات قیمتی هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و زمان خرید صندلی با سپاهان فولاد تماس بگیرید.ورق سیاه یا ورق گرم چیست؟

قیمت ورق اکسین ST37

قیمت ورق های اکسین st37 در جدول بالا قابل مشاهده است. همچنین ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت های فعلی برگ اکسین .

ورق ST37 چیست؟

فویل مشکی St37 یکی از انواع فویل های کم کربن است. فویل مشکی St37 در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای فویل سیاه ST37 ، از آن در ساخت بدنه ، مهندسی عمران و ساخت و ساز استفاده می شود و به طور کلی در صنایع مورد نیاز استفاده می شود. فویل سیاه ST37 ترکیبی از عناصر شیمیایی مانند کربن است. محتوای کربن این ورق بسیار کم است و توانایی جوشکاری خوب است.ورق سیاه یا ورق گرم چیست؟

خرید ورق ST37

صندلی های مشکی st37 هم اکنون از طریق وب سایت Sephahan Fulard برای خرید در دسترس هستند. دوستان عزیز می توانند پس از استعلام موجودی و مشخص نمودن روش پرداخت ، در سایت سفارش داده و دریافت نمایند. قیمت پروفیل

مشخصات ورق ST37

از ویژگی های ورق st37 این است که حاوی ترکیبات کربن ، سیلیسیم و پتاسیم است. در تولید ورق های st37 ، میزان این ترکیبات متفاوت است که منجر به تولید محصولاتی با ضخامت های مختلف می شود. در جدول بالا می توانید انواع ورق های st37 را مشاهده کنید.ورق سیاه یا ورق گرم چیست؟