آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن

ورق سیاه کاویان ۸ میل

این شبکه عملاً به صورت تار و پود بافته نشده است ، سیم ها بر یکدیگر همپوشانی دارند و به شکل نقاط به طول و عرض جوش داده می شوند. آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن  شبکه مش نوعی مش سیم است که در آن اتصالات فولادی بصورت موازی یا به صورت نخ و پشته به هم وصل می شوند. هنگامی که تار و پود این میله های تقویت کننده با زاویه ای به یکدیگر وصل می شوند و میله های تقویت کننده عمودی در زیر میله های تقویت کننده افقی قرار دارند ، اتصال این میله های تقویت کننده در نقطه با جوش نقطه ای انجام می شود. جوشکاری نقطه ای ، از طرف دیگر ، ورق تولید می کند که بسیار قوی تولید می شود. این محصول معروف طرفداران زیادی دارد و همانطور که گفتیم از استحکام بالایی برخوردار است.

مزایای توری مش

در صنعت ساخت و ساز ، استحکام کششی بتن بسیار ضعیف است و از مش برای تقویت بتن استفاده می شود ، اما بازده مقاومت بتن به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن استفاده از شبکه مش بسیار اقتصادی است. از طرف دیگر ، اکثر این شبکه ها از لحاظ هندسی متفاوت هستند و از مقاومت مش بالایی برخوردار هستند ، که باعث می شود کار ساخت و ساز سریعتر انجام شود و هزینه های اضافی را کاهش می دهد. شبکه های گرید محصولی عالی هستند و در ازای ارائه خدمات ارائه شده به راحتی در بازار با قیمت مناسب در دسترس هستند.

شبکه مش در جاهای مختلف قابل استفاده است ، می تواند به عنوان دیوار یا حصار جامد مورد استفاده قرار گیرد ، از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است ، در حالی که وجود چشمه مربع باعث عملکرد تهویه هوا می شود. این یک مزیت بسیار مهم است و وجود چنین چشمه مربعی می تواند در صورت آتش سوزی از نفوذ آب جلوگیری کند. آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن مش یا جوش در اندازه ها و شکل های مختلفی قرار می گیرند و در مکان های مختلفی از جمله مکان های مورد استفاده در کشاورزی ، صنعت ، باغداری ، حمل و نقل ، معدن و… مورد استفاده قرار می گیرند.

من در موارد زیر به استفاده از شبکه اشاره کردم:

در مزارع صنعتی ، حمل و نقل ، باغبانی ، نرده ها ، معادن ، سازه های ساختمان ، تونل سازی ، جاده های آسفالت شده و غیره استفاده می شود.

تولید شبکه

توری به صورت یک ورق یا ورق تولید می شود که اندازه آن 6m x 2.20m است. مواد اولیه مورد استفاده به عنوان نخ و پارچه برای ساخت این توری بسیار متنوع است. برای مثال می توانید آن را با رنگ سیاه پر کنید.  آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن کربن استفاده شده ، سیم گالوانیزه یا استیل ضد زنگ. نوع تقویتی که برای ساخت مش استفاده می شود می تواند ساده یا دنده ای باشد ، از طرف دیگر با نوار استیل از فولاد کربن سرد ، محصول تولید شده انعطاف پذیر نیست و تولید مش توسط ماشین آلات صنعتی انجام می شود. آنها عملکرد بسیار دقیقی دارند.

نوع توری مش

این شبکه در سه نوع پنل ارائه می شود. دنده های فلزی و فولاد موجود از آهن سیاه و سیم گالوانیزه ساخته شده اند. شبکه فولادی این شبکه به میز جوش داده شده است. ضخامت بستگی به نوع پنل شبکه مورد استفاده دارد. تابلوهای مش به اشکال مختلفی مانند دیوارهای باربری ، سقف و پارتیشن وارد می شوند که ضخامت سیم های مورد استفاده در ساخت توری ها را بر این اساس تعیین می کنند.

 این شبکه ها در سه نوع ایجاد می شوند.

1- تلفن آهنی

2- سیم گالوانیزه

3- هادی نمک اسید

در بین موارد ذکر شده ، نمک های اسیدی و سیم آهن بیشترین کاربرد را دارند.

مش استیل

هنگامی که مش فولادی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، شامل صنایع شیمیایی ، غذایی ، نفت و گاز ، فرآوری فلز ، تصفیه ، صنعت هوا ، صنعت رنگ و غیره می باشد. آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن

مزایای اتصالات شبکه

1- بسیار اقتصادی است. در هنگام استفاده از مواد ، وزن و زمان بسیار مقرون به صرفه است.

2- سهولت حمل و نقل و کاهش هزینه نصب

3- مصرف بهینه آرماتور

4- پیروی کامل از بند نهم قانون ملی ساختمان

5- مقاومت بالای این شبکه ها به دلیل منظم بودن گره های شبکه و وجود جوش نقطه ای

6- در مقایسه با روش های دیگر ، عملیات تخمگذاری سیم با سرعت بیشتری انجام می شود.

توری مش برای فروش

نوع برنامه شبکه مش فولادی

این محصولات در کاربردهای مختلفی از جمله دیوارها ، قطعات پیش ساخته ، کامپوزیت ها ، کفپوش ها ، انبارها ، فرودگاه ها ، تونل ها ، متروها و پل ها ، پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. سابق. عناصر فوق از کاربردهای اصلی شبکه می باشد ، آشنایی با توری، انواع و کاربرد آن همچنین از مشهایی با استحکام اندازه 8 و 10 برای کف و زونا استفاده می شود و از مشهای دارای سفت کننده 6 برای کف استخر و سقف استفاده می شود.