استفاده های متداول برای برنج

استفاده های متداول برای برنج

ورق سیاه ۱۰ میل فولاد مبارکه

این فلز آلیاژی از مس و روی ساخته شده است. به دلیل ویژگی های منحصر به فرد برنج ، که در ادامه به جزئیات بیشتری می پردازم ، یکی از آلیاژهای پرکاربرد است. استفاده های متداول برای برنج  به دلیل تطبیق پذیری آن ، صنایع و کالاهایی به ظاهر بی پایان وجود دارد که از این آلیاژ استفاده می کنند.

 

خواص بی نظیر برنج

نسبت روی و مس در برنج می تواند متنوع باشد و طیف وسیعی از برنج ها با خاصیت های مختلف ایجاد می کند. به دلیل تغییر در آلیاژ ، خواص برنج جهانی نیستند. اما ، این آلیاژها به دلیل تشکیل آسان (یعنی ماشینکاری) و حفظ استحکام بالا پس از تشکیل شناخته می شوند. همه برنج ها به صورت انعطاف پذیر شناخته می شوند – تغییرات با مقدار روی کمتر انعطاف پذیر هستند و تغییرات با میزان بالاتر روی کمتر است. قانون ها و بازرسی جوش

 

مشابه با مس ، برنج یک محل پرورش ضعیف برای باکتری ها است. استفاده های متداول برای برنج این کیفیت آن را به عنوان یک ماده ایده آل برای وسایل حمام و doorknobs ، و همچنین کاربردهای پزشکی تبدیل می کند.

موارد متداول برای برنج

برنج بیشتر در کاربردهای تزئینی و مکانیکی کاربرد دارد. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن ، که شامل مقاومت در برابر خوردگی است ، مصارف رایج برای برنج شامل برنامه هایی است که به اصطکاک انواع اتصالات لوله فولادی کم نیاز دارند. این برنامه ها می توانند شامل اتصالات (اتصال دهنده ها و اتصالات) ، ابزارها ، قطعات لوازم خانگی و اجزای مهمات باشند.

 

برنامه های تزئینی

کاربردهای رایج برای BrassBeyond با خاصیت ضد میکروبی آن ، ارزش زیبایی شناسی برنج آن را به یک انتخاب محبوب برای کاربردهای تزئینی تبدیل کرده است. رنگ آمیزی آن می تواند از طلای سبک و نقره تا تمام طول متفاوت باشد.

 

اتصالات ماشین ظرفشویی مسکونی و اتصالات لامپ معمولاً از برنج ساخته می شوند ، زیرا هم از نظر بصری جذاب هستند و هم از نظر باکتری مقاوم هستند. استفاده های متداول برای برنج

 

کاربردهای مکانیکی

از برنج پوستی برای اسلحه حمله M-16 گرفته تا یاتاقانها و چرخ دنده های روزمره ، از برنج برای کاربردهای مکانیکی استفاده می شود. به نظر می رسد ابزارهای ساخته شده از برنج عمر طولانی و نیاز به تیز کنندگی دارند.

 

برنج حمل شده توسط مید فلزات

شرکت Mead Metals ، شرکت متنوعی از محصولات برنجی در اندازه و کمیت را برای پاسخگویی به نیازهای هر پروژه ارائه می دهد. ما برنجی ASTM B36 را ارائه می دهیم که بالاترین انعطاف پذیری هر محصول زرد برنجی زرد را ارائه می دهد. در برابر هوازدگی بسیار مقاوم است و برای استفاده با روش های تولید میلگرد در محیط های خورنده ایده آل است.

 

ما آلیاژ 260 ورق برنجی و سایر محصولات برنجی را با ضخامت از 0.005 تا 0.187 و در حالت های آنیل ، چهارم سخت ، نیمه سخت و کاملاً سخت انبار می کنیم. دیگر دما و آلیاژ نیز موجود است. استفاده های متداول برای برنج