نحوه انتخاب درجه فولاد مناسب

این یک واقعیت شناخته شده است که همه درجه های فولاد به طور یکسان ایجاد نمی شوند. ویژگی های مختلف بسته به اینکه برای چه چیزی استفاده می کنید می توانند عناصر مختلف را تحت تأثیر قرار دهند.

قیمت تیر آهن  INPدر تهران

هنگام انتخاب درجه فولاد مناسب ، برای شروع باید برخی اصول را بدانید. نمرات زیادی برای انتخاب وجود دارد و شما باید بدانید که چگونه صحیح مناسب پروژه خود را به درستی انتخاب کنید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است. نحوه انتخاب درجه فولاد مناسب

ورق A283 فولاد مبارکه ۸

مقاومت در برابر خوردگی

قیمت ورق سیاه گالوانیزه

مقاومت در برابر خوردگی به همین دلیل است که بسیاری از مردم خرید فولاد ضد زنگ را انتخاب می کنند. از فولاد ضد زنگ برای بسیاری از برنامه ها از جمله پزشکی ، غذایی و نوشیدنی و صنعتی استفاده می شود. این خاصیت جنبه مهمی از مواد است که بسیار قابل توجه است. اگر قصد دارید از فولاد ضد زنگ برای ساخت و ساز استفاده کنید ، عیار نامناسب می تواند یکپارچگی سازه را در آینده خراب کند. نمره مناسب می تواند بر کیفیت خروجی و طول عمر پروژه یا مورد تأثیر بگذارد.فولاد ضد زنگ دارای خواص مقاوم در برابر خوردگی است که مورد توجه بسیاری قرار می گیرد.

قیمت ورق پلی کربنات

با این حال ، ملاحظات دیگری نیز در هنگام انتخاب فولاد مقاوم در برابر خوردگی وجود دارد. شما باید مقدار و نوع مقاومت در برابر خوردگی مورد نیاز خود را بدانید زیرا درجه های مختلف از مقادیر مختلف استفاده می کنند. هرچه مقدار فولاد ضد زنگ کروم بیشتر باشد ، سطح مقاومت در برابر خوردگی بالاتر است. فولاد ضد زنگ آستنیتی ، فریتی و مارتنزیتی دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی هستند.نحوه انتخاب درجه فولاد مناسب

شناخت آهن قیمت انواع آن

از فولاد می توان در بسیاری از محیط ها استفاده کرد. درجه های مختلفی وجود دارد که می تواند با شرایط خاص با ویژگی های ترکیبی متناسب باشد. pH کم ، تنش زیاد و دمای بالا می تواند بر عملکرد فولاد ضد زنگ تأثیر منفی بگذارد. جایی که از فولاد ضد زنگ استفاده خواهید کرد به شما در انتخاب درجه صحیح نیز کمک می کند.شما باید در نظر بگیرید که محصول نهایی را در کجا استفاده خواهید کرد. قبل از یافتن درجه صحیح فولاد ضد زنگ ، محیط کار یک عنصر حیاتی است.

گزینه های اتمام فولاد ضد زنگ

از فولاد ضد زنگ می توان به عنوان قاب درب منازل و ادارات استفاده کرد. با این حال ، در دماهای شدید ، شرایط پرتنش و خوردگی شکاف ، درجه فولاد معمولی شما ممکن است کافی نباشد. هر درجه فولادی همچنین می تواند از طراحی ساختاری مناسب و با کیفیت برای دفاع در برابر این عناصر بهره مند شود.

ویژگی های مکانیکی

سه ویژگی مکانیکی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید. مقاومت ، مقاومت و انعطاف پذیری مهمترین خصوصیات مکانیکی هستند که باید هنگام انتخاب درجه مناسب فولاد ضد زنگ در نظر بگیرید. همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، خاصیت کروم در مقاومت در برابر خوردگی نقش دارد. درجه آستنیتی وجود نیکل است. هرچه درصد نیکل بیشتر باشد ، مقاومت و شکل پذیری بالاتر است. این بدان معنی است که بسته به نیاز شما ، درجه های فولاد ضد زنگ با مقادیر بالای کروم و نیکل برای استفاده مناسب ترند.با این حال ، تمرکز بر روی عنصر آلیاژ نباید تمرکز اصلی شما باشد.

محاسبه قیمت ورق st52

نحوه پردازش مواد فولاد ضد زنگ نیز از نظر مکانیکی بر آن تأثیر می گذارد. فولاد در فرآیند خنک کننده در معرض دمای مختلف اثرات مختلفی را به دست می آورد. سرعت خنک شدن آن نیز خصوصیات مکانیکی را تعیین می کند. ابزارهایی که از عملیات حرارتی استفاده می کنند ، سختی ناشی از کربن در حال پردازش را افزایش می دهند. با این حال ، فولاد ضد زنگ آستنیتی از دمای پایین تری برای ایجاد خروجی های مختلف استفاده می کند. فولاد ضد زنگ که از عملیات سرد کار می کند باعث کاهش کشیدگی و مقاومت در برابر ضربه می شود.نحوه انتخاب درجه فولاد مناسب

قیمت ناودانی و انواع آن را بشناسید

مغناطیسی

خانواده های مختلف فولاد ضد زنگ دارای ویژگی های مغناطیسی مختلفی هستند که توسط عناصر آلیاژ اضافه شده تعیین می شوند. نمایشگرهای فولاد ضد زنگ با استفاده از ساختار فریتی به دلیل کروم اضافه شده مغناطیسی می شوند. برای سخت شدن مواد ، کربن به مخلوط اضافه می شود تا مارتنزیت شود. افزودن نیکل به جز element اصلی ، ساختار فیزیکی فولاد ضد زنگ را غیر مغناطیسی می کند. فولاد ضد زنگ فریتی و مارتنزیتی را برای مغناطیس بالاتر انتخاب کنید.فولاد ضد زنگ آستنیتی درجه یک بسیار گران است اما ارزش سرمایه گذاری را دارد. حتی اگر در جلو گران باشد ، خواص آن هزینه را جبران می کند.

چگونه می توان فولاد را برای حمل و نقل امن کرد

مقاومت در برابر خوردگی بالا باعث کاهش هزینه های نگهداری ، تعویض و خرابی می شود. چرخه زندگی مواد به طور قابل توجهی افزایش یافته و می تواند در آینده صرفه جویی زیادی کند. در این بین مواد ارزان قیمت این کار را انجام می دهند اما می تواند یک ضربه باشد یا از دست بدهد زیرا شرایط زیادی وجود دارد که فولاد ضد زنگ با آن روبرو خواهد شد. تخریب طبیعی ، سایش و پارگی ، و عناصر روی گرانترین فولاد ضد زنگ تأثیر می گذارند اما کیفیت آن با فولاد ضد زنگ ارزان قیمت قابل مقایسه نیست. احساس می کنید که مرتباً باید اینها را تعمیر و تعویض کنید.

محاسبه قیمت ورق A283

غذای آماده کلیدی

انتخاب درجه مناسب فولاد برای یک خروجی موفق ضروری است. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که همه باید در نظر بگیرند زیرا تعداد زیادی از اجزای سازنده وجود دارند که می توانند بر درجه فولاد ضد زنگ تأثیر بگذارند. نحوه انتخاب درجه فولاد مناسب