میله فولادی-میلگرد-

از آنجایی که بتن در کشش بسیار ضعیف است , میله‌های فولادی و یا میله‌های فولادی برای بهبود مقاومت کششی بتن استفاده می‌شوند , اما در فشار قوی است . فولاد تنها به عنوان میلگرد استفاده می‌شود

قیمت تیر آهن  INPدر تهران

زیرا طویل شدن فولاد به دلیل دماهای بالا ضریب انبساط حرارتی  تقریبا ً برابر با بتن است .میله فولادی-میلگرد-

ورق A516 فولاد مبارکه ۸

محاسبه قیمت لوله فولادی

انواع میله‌های فولادی و میله‌های فولادی که در ساخت به کار می‌روند به شرح زیر هستند :

گرایشهای محبوب در طراحی نما

1.روی نوار فولادی ملایم ، سطح میله فولادی ملایم ، ساده و گرد است . آن‌ها در اندازه‌های مختلف ۶ mm تا ۵۰ mm در دسترس هستند . آن‌ها در بتن برای اهداف خاص مانند dowels در اتصالات توسعه استفاده می‌شوند ، که در آن میله‌ها باید در یک روکش فلزی یا کاغذی ، برای ادغام اتصالات در جاده‌ها و باندها ، و برای spirals ستونی استفاده شوند . بریدن و خم کردن بدون آسیب آسان است .

برای ساختمان‌های ساختاری مانند پل‌ها و دیگر سازه‌های سنگین ، نوار فولادی ملایم به دلیل عدم اتصال زیاد بین بتن و فولاد ، لغزش و مقاومت توصیه نمی‌شود .

Grades در میله‌های فولادی نرم ۱ . نوارهای فولادی ملایم

میله تقویتی فولادی

جنس فولاد نرم – I به عنوان Fe ۴۱۰ – S یا درجه ۶۰ تعیین می‌شود .

جنس فولاد نرم – II به عنوان Fe – ۴۱۰ یا درجه ۴۰ تعیین می‌شود .

۲. نوارهای فولادی کششی متوسط که به عنوان Fe – ۵۴۰ – w یا درجه ۷۵ تعیین می‌شوند .

میله‌های فولادی Deformed

بار میله‌های فولادی , ribs و indentation بر روی سطح میله دارند , که مشکل اصلی را کاهش می‌دهد که با نوار فولادی ملایم به خاطر سر خوردن و اتصال خوب بین بتن و میل‌گرد به دست آمده‌است . خواص کششی در مقایسه با دیگر میله‌ها بیشتر است . این میله‌ها در بخش‌هایی از ۶ mm تا ۵۰ mm ایجاد شده‌اند .

قیمت میلگرد در بازار آهن

انواع میلگردهای فولادی Deformed ۱ . بارها و بارها و بارها تحت درمان قرار گرفته‌اند که در استحکام مورد استفاده در بتون مسلح سیمان مورد استفاده قرار می‌گیرند . این آخرین القا در میله‌های فولادی MS با ویژگی‌های برتر از جمله مقاومت ، شکل‌پذیری ، قابلیت خمش ، توانایی خمش و بالاترین استانداردهای کیفیت در سطح بین‌المللی است.میله فولادی-میلگرد-

قیمت نبشی

ویژگی‌های قابلیت چکش Rebars و چکش قدرت بالا و مقاومت اتصال بالا مقاومت در برابر زلزله مقاومت حرارتی بالا مقاومت حرارتی بالا و ایمن در استفاده از هیچ تلفات در اتصالات جوش‌خورده ، الکترود معمولی برای جوشکاری مفاصل ۲ . استحکام بالا و میله‌های پیچ شده مقاومت بالا میله‌های فولادی به شدت سرد با lugs ، دنده‌ها ، برآمدگی و یا تغییر شکل بر روی سطح هستند . آن به طور گسترده و عمده به طور عمده برای اهداف تقویت در ساخت‌وساز استفاده می‌شود . این میله‌ها در اندازه‌ها و بخش‌ها از ۴ میلی متر تا ۵۰ mm تولید می‌شوند .

ویژگی های میلگرد ها

بخشهای فولاد ضد زنگ در ساخت و ساز ساختمان

ویژگی‌های of value Rebar carbon میل‌گرد ۱ , سطح کربن پایینی دارند , که منجر به شکل‌پذیری خوب , قدرت و قابلیت جوشکاری می‌شود .میله‌های قدرت اتصال عالی به استحکام اتصال عالی خود در هنگام استفاده از بتن مشهور هستند .قابلیت جوشکاری – از آنجایی که این میله‌ها دارای محتوای کربن پایین‌تر هستند ، ۱۰۰ درصد قابلیت جوشکاری را نسبت به باره‌ای معمولی دارند .مقاومت کششی زیاد – مقاومت کششی زیاد . آن‌ها سرمایه بسیار زیادی در فرآیند ساخت ارایه می‌دهند که در آن مقدار خمش و خم شدن زیاد مورد نیاز است .میله فولادی-میلگرد-

1.دامنه کاربرد گسترده – این میله‌ها طیف وسیعی از کاربرد مثل ساختمان‌های مسکونی ، تجاری و صنعتی ، پل‌ها و   دارند. malleabilit – حداقل وزن و حداکثر قدرت و مناسب برای تقویت فشار و تنش .

انواع دیگر of بسته به نوع ماده مورد استفاده در تولید میلگرد ، انواع مختلف of ۱ . میلگرد اروپایی میلگرد اروپایی از منگنز تشکیل شده‌است که باعث می‌شود آن‌ها به راحتی خم شوند . آن‌ها برای استفاده در مناطقی که مستعد شرایط آب و هوایی شدید یا اثرات زمین‌شناسی مانند زلزله‌ها ، طوفان‌ها یا گردبادها نیستند ، مناسب نیستند . هزینه این rebar پایین است .

بخشهای فولاد ضد زنگ در ساخت و ساز ساختمان

۲. میل‌گرد فولادی کربنی که نام آن بیانگر آن است از فولاد کربنی ساخته شده‌است و عموما ً به خاطر رنگ کربن به عنوان نوار سیاه شناخته می‌شود . اشکال اصلی این میلگرد این است که آن را از بین می‌برد که به طور معکوس بر بتن و ساختار تاثیر می‌گذارد . نسبت استحکام کششی همراه با این مقدار ، میلگرد سیاه را یکی از بهترین گزینه‌ها می‌سازد .میله فولادی-میلگرد-

  1. Galvanized میل‌گرد Galvanized میل‌گرد عاج‌دار ۴۰ برابر بیشتر از میل‌گرد عاج‌دار مقاومت می‌کند , اما آسیب زدن به پوشش میلگرد گالوانیزه بسیار مشکل است . در این رابطه , ارزش بیشتری نسبت به rebar پوشیده از اپوکسی دارد . با این حال , قیمت آن حدود ۴۰ درصد گران‌تر از rebar پوشیده از اپوکسی است .

 GFRP – Fiber – پلیمری ( GFRP )

طراحی تیر و ارتباط آن با سوله

که از الیاف کربن تشکیل شده‌است . همان طور که از الیاف ساخته شده‌است  خم شدن مجاز نیست . این فولاد بسیار مقاوم در برابر خوردگی است و در مقایسه با rebars دیگر پر هزینه است .

شکل ۸ : پلاستیک تسلیح شده با فیبر ، میلگرد فولادی – پلیمری

قیمت میلگرد در بازار آهن

فولاد ضد زنگ میلگرد فولادی ضد زنگ the میله تقویت‌کننده موجود در حدود هشت برابر قیمت میلگرد پوشیده شده با اپوکسی است . این نیز بهترین rebar موجود برای بسیاری از پروژه‌ها است . با این حال , استفاده از فولاد ضد زنگ در کل , اما the شرایط , اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد . اما برای کسانی که دلیلی برای استفاده از آن دارند , فولاد ضد زنگ ۱۵۰۰ برابر بیشتر از نوار سیاه مقاوم است ; این مقاومت نسبت به دیگر انواع مقاوم در برابر خوردگی یا میلگرد مقاوم است و می‌تواند در میدان خم شود .میله فولادی-میلگرد-