میله تقویتی فولادی

میلگرد , کوتاه برای میله تقویتی , یک جز فولادی قوی است که به عنوان وسیله‌ای برای تقویت بتن استفاده می‌شود و اغلب برای پیوند موثر با بتون استفاده می‌شود .میلگرد معمولا ً برای تقویت اولیه و ثانویه مورد استفاده قرار می‌گیرد . به این معنی که این ابزار برای تضمین مقاومت مورد نیاز برای حمایت از بارها مورد نیاز بکار گرفته می‌شود .

قیمت تیر آهن  INPدر تهران

تقویت ثانویه به این معنی است که عمدتا ً به دلایل زیبایی‌شناختی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از ایجاد ترک‌های ناشی از عواملی مانند تغییرات دما و انقباض جلوگیری شود .استفاده از rebar برای بسیاری از پروژه‌های ساخت‌وساز ضروری است.میله تقویتی فولادی

ورق A516 اکسین اهواز ۲۵

شناخت خصوصیات و تعیین قیمت ورق

 ۵ مزیت برای استفاده از آن برای اطمینان از اجرای یک پروژه بدون نقص می‌باشد:

۱. به جلوگیری از ایجاد ترک‌ها کمک می‌کند

قیمت تیرآهن بناب در مشهد

همانطور که ذکر شد ، میل‌گرد نقش محوری را در فراهم کردن مقاومت برای جلوگیری از ایجاد شکاف در بتون ایفا می‌کند که ناخوشایند بوده و به طور بالقوه ناامن تلقی می‌شود . اگر بتون ریخته شود و تنها از دو طرف پشتیبانی شود ، متوسط فشار قابل‌توجهی را تجربه خواهد کرد و این نحوه ایجاد شکاف رخ می‌دهد . با قرار دادن میل‌گرد در وسط ، فشار تنش از بین می‌رود و می‌شکند و ترک‌ها به طور قابل‌توجهی کم‌تر رخ خواهند داد .

با جلوگیری از ایجاد ترک در بتن ، تخریب بتن و انبساط که باعث آسیب جدی می‌شود نیز جلوگیری می‌شود . Rebar یک گزینه جذاب برای استحکام کششی است . بتن در برابر فشرده‌سازی مقاومت می‌کند اما به شکل تنش واکنش نمی‌دهد . افزودن میلگرد به بتون قدرت خود را افزایش می‌دهد و به آن اجازه تغییر و حفظ تمامیت خود را می‌دهد .

قیمت ورق سیاه گالوانیزه

۲. نیاز به بتن ضخیم‌تر را کاهش می‌دهد

در حالی که ساختارهای بزرگ‌تر اغلب نیاز به بتون در یک ضخامت بزرگ‌تر دارند ، برخی از پروژه‌های کوچک به این نیاز ندارند ، اما توانایی بتون برای قوی بودن هنوز حیاتی است . نمونه‌هایی از چنین پروژه‌هایی ممکن است دارای کف یا راه‌های driveways باشند که در آن ضخامت باید حداقل نگه‌داشته شود .

هنگامی که میلگرد در این نمونه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد ، به استحکام بتون می‌افزاید اما همچنان به کاهش ضخامت می‌انجامد . این مهم است که باره‌ای قابل‌توجهی روی بتون قرار داده شوند چون قادر به تحمل فشار هستند در حالی که هنوز یک لایه نازک را حفظ می‌کنند .

قیمت میلگرد در بازار آهن

۳. strong قوی و طولانی‌مدت

نحوه انتخاب درجه فولاد مناسب

فولاد ضد زنگ در مقایسه با فولاد گالوانیزه پنج برابر بیشتر ثابت شده‌است و می‌تواند در برابر سو مصرف و سایش در طول استفاده مقاومت کند . Rebar یک گزینه ارجح از تقویت است چرا که به شدت با بتن پیوند دارد . هرچه سطح میل‌گرد در بتون بیشتر باشد ، پیوند قوی‌تر خواهد بود . قطعات Rebar قابل‌استفاده مجدد هستند و می‌توانند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرند .

زمانی که زمان به دست آید، نمی‌توان از آن استفاده کرد ، بازیافت شده ، ذوب شد و دوباره طراحی شد که به نوبه خود تاثیر محیطی را که تولید فولاد می‌تواند داشته باشد کاهش می‌دهد .

۴. پاسخگو

میلگرد فولادی به دلیل توانایی آن برای توسعه و منقبض شدن با درجه‌حرارت در حال تغییر مفید است . چه در معرض گرما یا سرما قرار داشته باشد، بتن از نظر ساختاری سالم باقی خواهد ماند . میلگرد و بتون با هم سازگاری دارند زیرا آن‌ها تقریبا ً با همان نرخ رشد می‌کنند و درجه همبستگی را تضمین می‌کنند .میله تقویتی فولادی

مدیریت آب در صنعت فولاد

این امر ضروری است زیرا به این معنی است که میلگرد در صورت انبساط یا کم‌تر از خود میلگرد ، بتن را ترک نخواهد کرد .

۵. پول را ذخیره می‌کند

همان طور که ذکر شد ، میلگرد می‌تواند قطعات بتونی نازک‌تر در برخی از پروژه‌ها داشته باشد که به معنی صرفه‌جویی در هزینه در مواد و ملزومات است. میل‌گرد در پروژه‌ها ، استحکام لازم برای مقاومت در برابر فشرده‌سازی و اجتناب از ترک و شکستن را تامین خواهد کرد . این کار مقدار قابل‌توجهی از زمان و پول را صرف تعمیرات خواهد کرد .

محاسبه قیمت ورق st52

مزایای استفاده از Rebar :

برای ساخت‌وساز و مصالح ساختمانی میلگرد فولادی یک میله فولادی معمولی است که به طور کلی به عنوان بخشی از تجارت توسعه به ویژه برای حمایت از بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد . فولاد تقویت‌شده فولاد به طور منظم به عنوان وسیله‌ای برای تقویت بتن و دیگر سازه‌های ساخت بکار می‌رود تا بتونی بتون را در یک حالت متراکم نگه دارد . بتن ماده‌ای است که در فشار بسیار محکم است , با این حال برای تمام مفاهیم و اهداف بدون مقاومت در تنش .

تیرآهن سرد چیست

برای سازگاری با این awkwardness در یک رفتار chunks بتونی , نوار پشتیبان برای انتقال بار کششی به درون آن پرتاب می‌شود .میلگرد برای کاهش آسیب به بتون تضمین شده‌است و در نتیجه نیاز به در نظر گرفتن درزگیر بتونی را برای حفظ ظاهر حذف می‌کند . میلگرد فولادی ضد زنگ با سرعت بسیار کم را از بین می‌برد و نیاز به جایگزینی آن را به طور منظم کاهش می‌دهد .میلگرد پایه و یا میله پشتیبان بتن با لبه‌های شدید تامین می‌شود تا به محدود کردن دیوار تقویتی به طور مکانیکی کمک کند – این به طور کلی به عنوان نوار تحریف اشاره می‌شود .

قیمت پروفیل

میلگردفولادی ضد زنگ:

پاسخی برای مسائل مربوط به خوردگی ناشی از کلراید در سازه‌های بتون مسلح به ویژه در محیط‌های قوی برای مثال در آب اقیانوس ، که در آن فروپاشی اولیه فولاد کربنی یک مساله مهم است ، می‌دهد .

  1. فولاد ضد زنگ باید به عنوان بخشی از مناطق اصلی خوردگی مورد استفاده قرار گیرد . در رویدادی که به طور دقیق مشخص شد ، هیچ خطر ناشی از خوردگی galvanic نوار تقویت‌شده وجود ندارد که در بتن پوشش داده می‌شود . پیوستن به فولاد ضد زنگ و فولاد کربنی را می‌توان با couplers یا لیس زدن انجام داد .
  2. فولادهای ضد زنگ Austenitic دارای نفوذپذیری مغناطیسی پایینی هستند و برای کاربردهایی که در آن میدان‌های مغناطیسی سخت جامد باید از هم دور باشند ، برای مثال ، محل اقامت لوازم الکترونیکی ، پایگاه‌های ترانسفورماتور ، سازه‌های دارویی و پایانه‌های هوایی مناسب هستند .میله تقویتی فولادی
  3. فولاد ضد زنگ Austenitic ductility را در زیر ۱۹۶ متر نگه می‌دارد و آن را برای تقویت چارچوب‌های تنظیم برای آل ان ان و اکسیژن مایع مناسب می‌سازد .هنگام استفاده مجدد و تقویت مواد ساختمانی ، میل‌گرد گزینه مناسب و دوستانه است .