قیمت ناودانی مشبک در مشهد

به طور عمده شکل ناودانی ها شبیه به حرف انگلیسی   u می باشد ناودانی ها برای ساختمان سازی و صنعت کاربردهای بسیاری دارد . از ناودانی ها می توان  در ساختمان سازی و چهارچوب درب و پنجره و ترمیم بناهای تخریب شده استفاده کرد . از ناودانی ها در تولید  قاب ها و پایه های تجهیزات  صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرد  همچنین  از ناودانی ها در ساخت  ساپورت ها و در خطوط لوله ها در پالایشگاه ها  مورد استفاده قرار می گیرد . ناودانی ها از جنس های مختلفی هستند  که می توان به :قیمت ناودانی مشبک در مشهد

قیمت ناودانی مشبک در مشهد

اشاره کرد.

بنابراین هنگام خرید و فروش ناودانی ها  باید  به جنس آن ها توجه کنید .

در تولید قیمت ناودانی در مشهد از فولاد های کربنی و پوشش دار گالوانیزه از کامپوزیت های پلیمری ، آلومینیوم ، فولاد های ضد زنگ نیز می ‌توان استفاده کرد.

سایز و اندازه ناوانی ها را بدانیم باید گفت که ابعاد استاندارد نوع استیل به صورت ۸ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ و ۱۶ و ارتفاع‌ های ۳۰ تا ۴۰ میلی ‌متر تولید می ‌شوند.

ناودانی ها از لحاظ شکل ظاهری به دو  نوع ساده و مشبک  تولید می شوند  که نوع ساده آن در ساخت انواع پل ها  و باربرها  مورد  استفاده قرار می گیرد   و به طور عمده در سایزهای ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ موجود می باشند تحت  ارتفاعات متنوعی تولید می شوند . که به طور عمده بین 30 تا 400 میلی متر می باشد از نوع مشبک ناودانی های فولادی در تولید  قفسه های فولادی استفاده می گردد .قیمت ناودانی مشبک در مشهد

ناودانی ها از نظر شکل بال  در دسته بندی :

UPE  و UPN

قرار می گیرد .

قیمت ورق آهن در مشهد

قیمت ورق دو سیاه فولاد صبا قیمت ورق آهن صنعتی در وب سایت آهن رسان به نشانی https://ahanresan.ir/st37/نمودار قیمت ورق سیاه قیمت ورق آهن کاویان قیمت ورق سیاه آهن اینفو قیمت جهانی ورق سیاه قیمت پلیت آهن رول ورق سیاه قیمت ورق دو سیاه فولاد صبا قیمت ورق آهن صنعتی نمودار در کانال قیمت گذاری آهن رسان قیمت ورق سیاه قیمت ورق رنگی قیمت ورق سیاه گیلان قیمت ورق آهن کیلویی قیمت ورق اکسین قیمت ورق st52 در واتساپ آهن رسان بارگذاری شده است.

نکته :

بال‌ های UPE ، صاف هستند و به صورت موازی است در حالی که بال ‌های نوع UPN مخروطی شکل است.

کاربردهای ناودانی

به طور عمده ناودانی ها در سایزهای 10 از جمله پرکاربردترین  نوع سایزهای ناودانی ها می باشد به طوری که از ناودانی های سایز 6 تا 14 بیشتر از سایزهای دیگر مورد  استفاده قرا می گیرد. سایزهای بزرگ  و سنگین  ناودانی براساس سفارش مشتری ها تولید  می شود و در مصارفی اعمم از :

تقریبا خالص آلیاژ 1000
AL+Cu آلیاژ 2000
AL+Cu+Si+Mg آلیاژ3000
AISi آلیاژ4000
AI+Mg آلیاژ5000
Mg+Si+Zn آلیاژ6000
AI+Mg+Zn آلیاژ7000
AI+Li+SN آلیاژ8000
O انیل شده
H سخت شده

قیمت روز آهن مشهد

قیمت آهن کیلویی در کانال قیمت گذاری آهن رسان و در نشانی اینترنتی www.ahanresan.irقیمت آهن اهواز قیمت ناودانی مشهد قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد آهن آنلاین قیمت روز آهن ایران جیب قیمت آهن فایکو قیمت نبشی در مشهد قیمت آهن در مشهد قیمت اهن الات قیمت آهن کیلویی  آهن پرایس قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد آهن آنلاین قیمت آهن اهواز قیمت هر کیلو آهن دست دوم ۱۴۰۰ قیمت ناودانی اصفهان قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی مشهد قیمت آهن اهواز قیمت آهن در مشهد قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی شیروانی قیمت روز آهن مشهد قیمت آهن کیلویی قیمت آهن اهواز قیمت ناودانی مشهد قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد آهن آنلاین قیمت روز آهن ایران جیب قیمت آهن فایکو در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است.

ناودانی ها چندین شکل دارند

مقاطع فولادی پروفیل شکل  u  در صنعت با نام ناودانی شناخته می شود  به طور کلی دو روش تولید برای این محصول در صنعت وجود دارد  که به روش های زیر خلاصه می گردد:

روش پرسی:

در این روش ناودانی توسط پرس تولید می شوند.قیمت ناودانی مشبک در مشهد

ناودانی ساده آهن رسان

ین محصول با ورق گرم تولید گردیده و در صورت نیاز می تواند گالوانیزه نیز گردد. کاربرد ناودانی ساده در ساخت پل های باربر می باشد.

ناودانی فابریک:

از همان ابتدا به صورت ناودانی از خط تولید خارج می گردد.

ناودانی مشبک

این محصول ورق گرم گالوانیزه شده تولید می شود و به دو صورت سرد و گرم می باشد و در تولید محصولاتی اعمم از :

مورد استفاده قرار می گیرد .قیمت ناودانی مشبک در مشهد