میله تقویتی فولادی

میلگرد , کوتاه برای میله تقویتی , یک جز فولادی قوی است که به عنوان وسیله‌ای برای تقویت بتن استفاده می‌شود و اغلب برای پیوند موثر با بتون استفاده می‌شود .میلگرد معمولا ً برای تقویت اولیه و ثانویه مورد استفاده قرار می‌گیرد . به این معنی که این ابزار برای تضمین مقاومت مورد نیاز برای حمایت از بارها مورد نیاز بکار گرفته می‌شود . تقویت ثانویه به این معنی است که عمدتا ً به دلایل زیبایی‌شناختی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا از ایجاد ترک‌های ناشی از عواملی مانند تغییرات دما و انقباض جلوگیری شود .استفاده از rebar برای بسیاری از پروژه‌های ساخت‌وساز ضروری است.میله تقویتی فولادی

شناخت خصوصیات و تعیین قیمت ورق

 ۵ مزیت برای استفاده از آن برای اطمینان از اجرای یک پروژه بدون نقص می‌باشد:

۱. به جلوگیری از ایجاد ترک‌ها کمک می‌کند

همانطور که ذکر شد ، میل‌گرد نقش محوری را در فراهم کردن مقاومت برای جلوگیری از ایجاد شکاف در بتون ایفا می‌کند که ناخوشایند بوده و به طور بالقوه ناامن تلقی می‌شود . اگر بتون ریخته شود و تنها از دو طرف پشتیبانی شود ، متوسط فشار قابل‌توجهی را تجربه خواهد کرد و این نحوه ایجاد شکاف رخ می‌دهد . با قرار دادن میل‌گرد در وسط ، فشار تنش از بین می‌رود و می‌شکند و ترک‌ها به طور قابل‌توجهی کم‌تر رخ خواهند داد .

با جلوگیری از ایجاد ترک در بتن ، تخریب بتن و انبساط که باعث آسیب جدی می‌شود نیز جلوگیری می‌شود . Rebar یک گزینه جذاب برای استحکام کششی است . بتن در برابر فشرده‌سازی مقاومت می‌کند اما به شکل تنش واکنش نمی‌دهد . افزودن میلگرد به بتون قدرت خود را افزایش می‌دهد و به آن اجازه تغییر و حفظ تمامیت خود را می‌دهد .

۲. نیاز به بتن ضخیم‌تر را کاهش می‌دهد

در حالی که ساختارهای بزرگ‌تر اغلب نیاز به بتون در یک ضخامت بزرگ‌تر دارند ، برخی از پروژه‌های کوچک به این نیاز ندارند ، اما توانایی بتون برای قوی بودن هنوز حیاتی است . نمونه‌هایی از چنین پروژه‌هایی ممکن است دارای کف یا راه‌های driveways باشند که در آن ضخامت باید حداقل نگه‌داشته شود .

هنگامی که میلگرد در این نمونه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد ، به استحکام بتون می‌افزاید اما همچنان به کاهش ضخامت می‌انجامد . این مهم است که باره‌ای قابل‌توجهی روی بتون قرار داده شوند چون قادر به تحمل فشار هستند در حالی که هنوز یک لایه نازک را حفظ می‌کنند .

قیمت میلگرد در بازار آهن

۳. strong قوی و طولانی‌مدت

فولاد ضد زنگ در مقایسه با فولاد گالوانیزه پنج برابر بیشتر ثابت شده‌است و می‌تواند در برابر سو مصرف و سایش در طول استفاده مقاومت کند . Rebar یک گزینه ارجح از تقویت است چرا که به شدت با بتن پیوند دارد . هرچه سطح میل‌گرد در بتون بیشتر باشد ، پیوند قوی‌تر خواهد بود . قطعات Rebar قابل‌استفاده مجدد هستند و می‌توانند بارها و بارها مورد استفاده قرار گیرند .

زمانی که زمان به دست آید، نمی‌توان از آن استفاده کرد ، بازیافت شده ، ذوب شد و دوباره طراحی شد که به نوبه خود تاثیر محیطی را که تولید فولاد می‌تواند داشته باشد کاهش می‌دهد .

۴. پاسخگو

میلگرد فولادی به دلیل توانایی آن برای توسعه و منقبض شدن با درجه‌حرارت در حال تغییر مفید است . چه در معرض گرما یا سرما قرار داشته باشد، بتن از نظر ساختاری سالم باقی خواهد ماند . میلگرد و بتون با هم سازگاری دارند زیرا آن‌ها تقریبا ً با همان نرخ رشد می‌کنند و درجه همبستگی را تضمین می‌کنند .میله تقویتی فولادی

این امر ضروری است زیرا به این معنی است که میلگرد در صورت انبساط یا کم‌تر از خود میلگرد ، بتن را ترک نخواهد کرد .

۵. پول را ذخیره می‌کند

همان طور که ذکر شد ، میلگرد می‌تواند قطعات بتونی نازک‌تر در برخی از پروژه‌ها داشته باشد که به معنی صرفه‌جویی در هزینه در مواد و ملزومات است. میل‌گرد در پروژه‌ها ، استحکام لازم برای مقاومت در برابر فشرده‌سازی و اجتناب از ترک و شکستن را تامین خواهد کرد . این کار مقدار قابل‌توجهی از زمان و پول را صرف تعمیرات خواهد کرد .

مزایای استفاده از Rebar :

برای ساخت‌وساز و مصالح ساختمانی میلگرد فولادی یک میله فولادی معمولی است که به طور کلی به عنوان بخشی از تجارت توسعه به ویژه برای حمایت از بتن مورد استفاده قرار می‌گیرد . فولاد تقویت‌شده فولاد به طور منظم به عنوان وسیله‌ای برای تقویت بتن و دیگر سازه‌های ساخت بکار می‌رود تا بتونی بتون را در یک حالت متراکم نگه دارد . بتن ماده‌ای است که در فشار بسیار محکم است , با این حال برای تمام مفاهیم و اهداف بدون مقاومت در تنش . برای سازگاری با این awkwardness در یک رفتار chunks بتونی , نوار پشتیبان برای انتقال بار کششی به درون آن پرتاب می‌شود .میلگرد برای کاهش آسیب به بتون تضمین شده‌است و در نتیجه نیاز به در نظر گرفتن درزگیر بتونی را برای حفظ ظاهر حذف می‌کند . میلگرد فولادی ضد زنگ با سرعت بسیار کم را از بین می‌برد و نیاز به جایگزینی آن را به طور منظم کاهش می‌دهد .میلگرد پایه و یا میله پشتیبان بتن با لبه‌های شدید تامین می‌شود تا به محدود کردن دیوار تقویتی به طور مکانیکی کمک کند – این به طور کلی به عنوان نوار تحریف اشاره می‌شود .

قیمت پروفیل

میلگردفولادی ضد زنگ:

پاسخی برای مسائل مربوط به خوردگی ناشی از کلراید در سازه‌های بتون مسلح به ویژه در محیط‌های قوی برای مثال در آب اقیانوس ، که در آن فروپاشی اولیه فولاد کربنی یک مساله مهم است ، می‌دهد .

  • فولادهای ضد زنگ برای کنترل ، کنترل و جوش کاری دشوار هستند و می‌توانند تحمل آسیب و ناحیه خراش را در میان ایجاد فولاد ضد زنگ و روکش دار تحمل کنند .
  • استفاده از فولاد ضد زنگ با فولاد ضد زنگ بیش از ۵ بار در مجموعه‌ای از محیط‌های مخرب بیشتر از فولاد گالوانیزه خواهد بود .
  • فولاد ضد زنگ پس از چندین سال اهمیت مدیریت می‌تواند دوباره استفاده شود ؛ تاثیر زیست‌محیطی کمتری دارد.
  • فولاد ضد زنگ یک جایگزین آگاه از نظر مالی در ساختارهایی است که برای تعمیر و نگهداری آینده مزاحم هستند .
  • مقاومت مکانیکی فولاد ضد زنگ ممکن است باعث کاهش ضخامت بتون شود که می‌تواند به طور قابل‌توجهی به سنگینی یک سازه کمک کند . همچنین مقایسه با هزینه‌های حمل و نقل ارزان‌تر برای چیزهای جدید مقایسه می‌شود .
  1. فولاد ضد زنگ باید به عنوان بخشی از مناطق اصلی خوردگی مورد استفاده قرار گیرد . در رویدادی که به طور دقیق مشخص شد ، هیچ خطر ناشی از خوردگی galvanic نوار تقویت‌شده وجود ندارد که در بتن پوشش داده می‌شود . پیوستن به فولاد ضد زنگ و فولاد کربنی را می‌توان با couplers یا لیس زدن انجام داد .
  2. فولادهای ضد زنگ Austenitic دارای نفوذپذیری مغناطیسی پایینی هستند و برای کاربردهایی که در آن میدان‌های مغناطیسی سخت جامد باید از هم دور باشند ، برای مثال ، محل اقامت لوازم الکترونیکی ، پایگاه‌های ترانسفورماتور ، سازه‌های دارویی و پایانه‌های هوایی مناسب هستند .میله تقویتی فولادی
  3. فولاد ضد زنگ Austenitic ductility را در زیر ۱۹۶ متر نگه می‌دارد و آن را برای تقویت چارچوب‌های تنظیم برای آل ان ان و اکسیژن مایع مناسب می‌سازد .هنگام استفاده مجدد و تقویت مواد ساختمانی ، میل‌گرد گزینه مناسب و دوستانه است .

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *